\”Plastikowe kwiaty\” EMASA i Jana-Rapowanie

19 listopada 2020
ok. 1 minuta czytania

\”Plastikowe kwiaty\”, zapowiadają płytę EMASA, która ukaże się pod koniec roku. Do współpracy zaproszony został Jan-Rapowanie, który dograł swoją zwrotkę, a refren zaśpiewał Rzeźnik.

– \”Plastikowe kwiaty\” są opowieścią o złudzeniu. O tym, co kryje się pod fasadą atrakcyjności. O tym, że każdy może przeżyć chwile, kiedy doznaje rozczarowania tym, co dotąd wydawało się celem samym w sobie. Czasem chcemy być fajni i dopasowani, a okazuje się to bardzo powierzchowne. Wyblakłe dziary, urwane kontakty. Puste słowa i gesty, świat zza szybki – puentuje EMAS – Każdy ma swoja perspektywę, każdy musi się kiedyś z nią zmierzyć i rozliczyć sam ze sobą. Do współpracy przy tym kawałku zaprosiłem rapera, który, mimo młodego wieku, osiągnął dużą popularność, więc zna i określa temat z innego niż mój punktu widzenia.

Jan-Rapowanie ma 21 lat, a na koncie już m.in. platynową płytę oraz wielomilionowe wyświetlenia singli na YouTube. Rzeźnik to z kolei wokalista, producent i muzyk, który od kilkunastu lat udziela się w ważnych projektach na polskiej scenie jako realizator dźwięku i instrumentalista. Jego centrum dowodzenia stanowi Postęp Studio, w którym muzyka nie ma granic.