Płyta Pezeta z 5 dodatkowymi utworami. Kolekcjonerskie wydanie \”Muzyka Współczesna Extended\”

28 września 2020
ok. 1 minuta czytania

Na stronie www.pezet81.pl ruszył pre-order limitowanej wersji \”Muzyki Współczesnej\” Pezeta. \”Muzyka Współczesna Extended\” to rozszerzona o nowe utwory i wydana w kolekcjonerskim zestawie wersja ostatniej płyty artysty. Album promuje singiel \”Zonda\”.

\”Muzyka Współczesna Extended\” to ukłon w stronę fanów Pezeta. Na płycie znajdzie się aż 5 dodatkowych utworów. Wszystkie nagrania, w tym singlowa \”Zonda\”, powstały już po premierze podstawowej wersji albumu. Wydawnictwo ukaże się w kolekcjonerskim boksie w kształcie radia samochodowego. Oprócz płyty CD w pudełku znajdzie się różowa kaseta magnetofonowa, magazyn \”Magenta\” oraz zapach samochodowy \”bubble gum\”.

– \”Muzyka Współczesna Extended\” to projekt, który wymyśliłem niedługo po premierze płyty – mówi Pezet. – Pandemia, która niespodziewanie pokrzyżowała wszystkie plany sprawiła jednocześnie, że miałem czas, aby go zrealizować. Nagrałem zupełnie nowe utwory i czuję, że w naturalny sposób uzupełniają one tracklistę \”Muzyki Współczesnej\” i teraz będę mógł myśleć o kolejnych projektach. \”Muzyka Współczesna Extended\” to rzecz bardzo \”fanowska\”. Traktuję to trochę jako prezent z okazji rocznicy premiery i podziękowanie za tak dobry odbiór tego albumu.

Zestaw w limitowanym nakładzie dostępny będzie tylko w pre-orderze, nie będzie dystrybuowany w sklepach stacjonarnych.