Pod gwiazdami z Amy Macdonald

25 listopada 2016
ok. 1 minuta czytania

Krążek ukaże się 17 lutego 2017 roku, ale już teraz jest dostępny jest w przedsprzedaży cyfrowej. – Cały proces tworzenia trwał około 2 i pół roku, nigdy to tyle nie trwało – komentuje Amy Macdonald . – Zawsze chciałam wszystko przyspieszyć, ale teraz, gdy album jest skończony cieszę się, że poświęciliśmy tyle czasu.

Pierwszym ujawnionym utworem jest „Down By The Water”. Jego akustycznej wersji można posłuchać tutaj.

Za produkcję odpowiedzialny jest Scot Cam Blackwood (George Ezra, Florence and the Machine) oraz dodatkowo duet My Riot (London Grammar, Birdy).

– Czuję się bardzo dumna z piosenek i zadowolona z płyty – dodaje. – Jest tyle niesamowitych momentów i czuję, że ta płyta naprawdę zawiera najlepsze efekty mojej pracy. Ogromnie się cieszę, że w końcu będę mogła podzielić się nimi z fanami i wierzę, że materiał spodoba się również fanom.

Oto tracklista:
„Dream On”
„Under Stars”
„Automatic”
„Down by The Water”
„Leap of Faith”
„Never Too Late”
„The Rise & Fall”
„Feed My Fire”
„The Contender”
„Prepare to Fall”
„From The Ashes”

Amy Macdonald zadebiutowała w 2007 roku płytą „This Is The Life”, z której pochodzi przebój o tym samym tytule. Numer dotarł do 1. miejsca w 10 krajach. Artystka ma na swoim koncie ponad 5 milionów sprzedanych płyt i ponad 100 milionów odsłuchów na Spotify.