Podzielony naród Glacy

10 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Po 12 latach oczekiwania fani otrzymają pierwszy album projektu Serce, który Glaca współtworzy z japońskim producentem i multiinstrumentalista, Toshim Kasaim.

Pierwszym singlem z nachodzącej płyty będzie \”Broken Nation\”. Na okładkę trafiło dzieło Vahana Bego, a dokładnie szkic obrazu \”INFECTED\”. Premiera utworu i klipu wyznaczona została na 14 lipca.

– Podzielony świat, US, Polska…czas upadku i odrodzenia – czytamy we wpisie muzyka. – Braterskich wojen i ataku na nasza Wolność. Czas rodzącej się świadomości że Będzie trzeba o nią walczyć.

Piotr \”Glaca\” Mohamed powołał do życia Sweet Noise w 1990 roku. W latach 1990 – 2007 grupa wydała pięć albumów polskojęzycznych oraz trzy anglojęzyczne. Ostatnim, ósmym studyjnym wydawnictwem kapeli była płyta \”The Triptic\”. W tym okresie drogi muzyczne członków zespołu na kilka lat rozeszły się, a Glaca skoncentrował się na projekcie My Riot. W 2018 roku wydał solowy longplay \”Zang\”.

@sercemusic Broken Nation – premiera 14.07 ! @toshikasaimusic #noiserock @mrseanboylesOpublikowany przez Glacę Piątek, 10 lipca 2020