Pół miliona odsłon klipu \”25 lat niewinności\” Kazika

4 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Poruszająca ballada o uczciwości, wolności i sprawiedliwości, swoją publiczność zdobyła również poza internetem. Utwór grały już m.in. Eska Rock czy radio Nowy Świat. Piosenka zbiera świetne noty oraz komentarze i wiele wskazuje na to, że lada chwila trafi na najważniejsze z krajowych list przebojów.

Autorem teledysku wykorzystującego ujęcia z filmu jest uznany, wielokrotnie nagradzany twórca krótkich form Jacek Kościuszko.

\”25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy\” trafi do kin 18 września.

Tomasz Komenda, główny bohater poruszającego i emocjonującego filmu, jako młody chłopak trafił do więzienia. Został oskarżony i skazany za zbrodnie, których nie popełnił. W więzieniu spędził całą swoją młodość, czekając, aż sprawiedliwość znowu stanie po jego stronie. Jedyne na co mógł liczyć, to rodzina, która nigdy nie zwątpiła w jego niewinność.

Rolę Tomasza Komendy zagrał niezwykle utalentowany Piotr Trojan, mający na koncie udział w takich produkcjach, jak: \”Chce się żyć\” czy serial \”Pułapka\”.

Wyśmienitą obsadę aktorską współtworzą zdobywcy prestiżowych polskich nagród filmowych, m.in.: Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki.