Pola Rise i Konoba akustycznie

12 lutego 2018
ok. 2 minut czytania

W nagraniu „Hear You” udziela się Konoba, gwiazda europejskiej sceny elektronicznej. Artysta ma na koncie hit „On Our Knees”, który w serwisie YouTube dorobił się już ponad 15 mln wyświetleń. Ponadto do realizacji zaangażowano chór Singin' Warsaw, który zadbał o majestatyczne i pełne emocji wykonanie.

Muzycy, którzy towarzyszą Poli podczas live sesji to stały skład koncertowy artystki: Anna Shimomura – piano, Natalia Radziejowska – skrzypce, Zuzanna Falkowska – wiolonczela, Radek Bednarek – gitara, Rafał Olewnicki – perkusja.

Z efektem można zapoznać się poniżej.

Longplay „Anywhere But Here” miał premeirę 12 stycznia 2018 roku.

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem „The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Na EP-ce znalazły się takie utwory jak „Did You Sleep Last Night” czy „Soulless Dance”. Debiutancki minialbum został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publiczność. Porównywana do Björk, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar. Jeden z utworów znalazł się również na amerykańskiej składance BalconyTV wśród najlepszych wykonań live z całego świata. Pola współpracowała z takimi artystami jak Loxe (producent brytyjskiej wokalistki NAO), Pati Yang, Manoid, Janek Pęczak (T.Love), Michał Wasilewski (Xxanaxx). Podczas trasy koncertowej promującej wydawnictwo Pola Rise wraz z zespołem zagrała ponad 100 koncertów w Polsce i na świecie. (Open’er Festival, Spring Break, Soundrive Festival oraz festiwale i kluby na Litwie, w Niemczech, Islandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej i we Włoszech). Grupa wystąpiła również jako support Selah Sue, GusGus oraz Karin Park.