Pola Rise w sesji dla Deezera

27 października 2015
ok. 1 minuta czytania

Do tej pory w projekcie wzięli udział m.in. Selah Sue, Ed Sheeran, Lianne La Havas czy Asaf Avidan. Sesja Poli Rise odbyła się w ramach Warsaw Music Week. Zdjęcia zrealizował Arek Powałka, reżyseria Enola Goska, a za produkcję odpowiada PAKO Film. Wideo dokumentujące ten występ można znaleźć pod tym adresem.

Pola Rise to kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów. Na potrzeby projektu wykonała 3 utwory ze swojego debiutanckiego wydawnictwa, w specjalnych, koncertowych aranżacjach. Jesienią ukaże się również specjalna EP-ka – „The Power of Coincidence LIVE”. Na scenie Poli towarzyszył stały skład, czyli MANOID i Tobera, dodatkowo Wiktoria Jakubowska na perkusji oraz Agata Kurzyk na wiolonczeli.

Artystka zadebiutowała utworem „Did You Sleep Last Night”, który doczekał się już ponad 150 tysięcy wyświetleń na YouTube. Kolejny singel z wydawnictwa „The Power of Coincidence” to „Soulless Dance”, który znalazł się na wielu playlistach radiowych, a teledysk odtworzono już niemal 130 tysięcy razy.

Artystka w ciągu ostatniego roku zagrała ponad 40 koncertów w Polsce i zagranicą m.in. Springbreak Festival, Soundrive Fest, Liveurope Showcase, LOFTAS, Karkle Live Music Beach, ale również jako support warszawskiego koncertu Selah Sue w Palladium.