Pol\’and\’Rock Festival w nowym miejscu. Będą wejściówki

26 kwietnia 2021
ok. 2 minut czytania

Imprezę zaplanowano w dniach 29, 30 i 31 lipca. – Po 16 latach w Kostrzynie nad Odrą, ze względu na pandemię i związaną z tym konieczność innego podejścia do organizacji festiwalu, przeniesie się w tym roku do nowej lokalizacji – Lotniska Makowice – Płoty (województwo zachodniopomorskie) – czytamy w komunikacie. – Festiwal przyjmie formę hybrydową – dostępny będzie zarówno dla ograniczonej grupy publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie.

Ze względu na sytuację pandemiczną i konieczność odpowiedniego zabezpieczenia wydarzenia, w tym roku w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogła ograniczona liczba osób – posiadaczy zdobytych wcześniej specjalnych wejściówek. Każdy, kto chce przyjechać na 27. Pol\’and\’Rock Festival, musi zapisać się do listy mailingowej, by otrzymywać bieżące informacje dotyczące wejściówek na festiwal. https://jadena27pnr.gr8.com/?fbclid=IwAR0JI-B30OW_Ga5FCkZ4Hr_xJU_8o5Udg7G0RPjenUVcbxa6mltipWUJIU4

– Zaczynamy intensywną pracę nad formułą wydarzenia, jego dźwiękami i przy tym co będzie się dziać na miejscu. Artyści są cały czas w pogotowiu, jednak nie wiemy jeszcze, czy w tych warunkach uda się zrealizować wszystkie zaplanowane występy. Pewne jest, że widzimy się w dniach 29-31 lipca i że tradycyjnie w czwartek o godz. 15:00 orkiestra zagra \”Glory, glory, alleluja\”, a Pan Roman Polański, ostatni zawiadowca stacji Żary, odgwiżdże start festiwalu. Wiemy także, że na koniec czerwca odbędą się Eliminacje do Pol\’and\’Rock Festival, w czasie których wyłonimy kilka zespołów, które na festiwalu zagrają. Wszystkie aktualności dotyczące wydarzenia przedstawiać będziemy na naszych stronach i w moim codziennym programie Domowa Orkiestra. Chcemy dać przykład innym organizatorom festiwali, że można działać, ale trzeba to robić odpowiedzialnie – podsumowuje Jerzy Owsiak.

Udział w tegorocznej edycji zapowiedzieli wcześniej Limp Bizkit, Clutch, Dropkick Murphys czy Jinjer.