Polly Walker siostrą Palomy Faith

4 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Choć twórcą serialu jest odpowiedzialny za „Gotham” Bruno Heller produkcja opowie zupełnie nową historię. Alfreda Pennywortha poznamy, gdy w latach 60. w Londynie jako były żołnierz brytyjski zakłada tajną kompanię z ojcem Bruce’a Wayne’a, Thomasem. Projekt nie będzie spin-offem „Gotham”, nie pojawia się w nim także żadni aktorzy z „Gotham”. Jason Flemyng zagra złowrogiego Lorda Hardwooda.

W roli głównej zobaczymy Jacka Bannona. Thomasa Wayne’a zagra Ben Aldridge. Ryan Fletcher i Hainsley Lloyd Bennett zagrają przyjaciół Alfreda Pennywortha, których poznał w wojsku.

Paloma Faith zagra Bet Sykes kobietę znaną z okrucieństwa, która przetestuje odwagę młodego Alfreda Pennywortha i jego nowego szefa Thomasa Wayne’a (przyszłego ojca Bruce’a Wayne’a). Polly Walker wcieli się w Peggy Sykes, siostrę Bet Sykes.

Paloma Faith ma na koncie niewielkie role filmowe. Zagrała m.in w „Parnassusie” Terry’ego Gilliama i „Dziewczynach z St. Trinian”. Jej czwarta płyta „The Architect” ukazała się w 2017 roku.

Znana z serialu „Rzym” Polly Walker zagrała ostatnio w cyklu „Paranoid”.