Polska Elsa z „Krainy lodu” zaśpiewa na Oscarach

9 lutego 2020
ok. 2 minut czytania

– To co wydarzy się w najbliższych dniach będzie przygodą mojego życia – pisała kilka dni temu na Instagramie artystka. – Przebieram nogami już od dawna aby Wam wszystko zdradzić i w końcu poprosić o trzymanie kciuków. Wypatrujcie, nasłuchujcie, śledźcie bo to co się wydarzy jest po prostu jak ze snu.

Dziś już wiadomo, iż chodzi o występ na 92. gali wręczenia Oscarów i wykonanie piosenki „Into The Unknown”, w polskiej wersji znanej jako „Chce uwierzyć snom”. Na scenie wraz Indiną Menzel oraz Aurorą pojawią się aktorki z różnych krajów, które dubbingują Elsę. Jedną z nich będzie właśnie Kasia Łaska. – Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy – ekscytuje się Polka. – Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces, to ktoś w końcu to doceni.

Utwór „Into The Unknown” z animacji „Kraina lodu 2” ma szansę zdobyć Oscara. Piosenka rywalizuje o statuetkę z numerami „I’m Standing With You” (z filmu „Przypływ wiary”), „Stand Up” (z „Harriet”), „(I’m Gonna) Love Me Again” („Rocketman”) oraz „I Can’t Let You Throw Yourself Away” („Toy Story 4”).

Wyświetl ten post na Instagramie.

ORCARY @theacademy długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno… NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie! Dla ciekawskich, będę miała na sobie cudowną biżuterię @swarovski oraz najpiękniejszą suknię na scenę od @paprockibrzozowski , dzięki nim będę się czuła jak najprawdziwsza księżniczka! Już na samych przymiarkach sprawili, że czułam się wyjątkowo! Pięknie dziękuję! ❤️ Dziękuję mojemy trenerowi wokalnemu za wsparcie i ponadprogramowe lekcje @krzywojciechowski A Was, którzy jesteście ze mną mimo, że nie mam pięknych strojów na codzień, makeupów i fryzur od samego poranka, pięknych zdjęć i uśmiechu 24/7 zapraszam przed telewizory w Oscarową noc!!! Nie mogę uwierzyć, że to NAPISAŁAM!