Polskie studia tatuażu w specjalnej akcji Ozzy’ego Osbourne’a

7 lutego 2020
ok. 2 minut czytania

Dlaczego akurat w salonach tatuażu? Fani Ozzy’ego, poza słuchaniem jego nowej muzyki, będą mogli wybrać niesamowite wzory przygotowane przez artystów z Zajawy i Juniorink, które będą inspirowane legendą metalu. Każde studio przygotuje 17 wyjątkowych kompozycji w specjalnej cenie, które będą czekać na maniaków brytyjskiego artysty. Aby wziąć udział w akcji należy wejść na stronę tattoo.ozzy.com i zapisać się na wizytę do pasującego miasta. Osoby, które zapiszą się na stronie, dostaną na swój adres e-mail potwierdzenie. Osoby, które pierwsze pojawią się w salonie 20-ego lutego, zostaną obsłużone jako pierwsze. Niestety nie gwarantujemy obsłużenia wszystkich zainteresowanych, więc należy się spieszyć i pojawić się w studiach z samego rana.

Informacje dotyczące wydarzenia będzie można regularnie śledzić na profilach salonów biorących udział w akcji, czyli Zajawa Wrocław i Juniorink oraz w wydarzeniach na Facebooku Warszawa, Wrocław. Zapisy na akcję można znaleźć tutaj.

Krążek „Ordinary Man” od 21 lutego będzie dostępny w kilku wersjach CD i LP, a do każdego z nich będzie dołączony specjalny kod, który umożliwi wzięcie udziału w loterii, w której do wygrania będzie 300 nagród w stylu Ozzy’ego. Szczegóły dotyczące loterii znajdują się na stronie Ordinarymansweepstakes.com. – Tworzenie tego albumu dało mi wiele frajdy. Jest on zupełnie inny od moich poprzednich projektów – powiedział Ozzy o nadchodzącej płycie. – Mieliśmy szybkie tempo pracy, co mi się nie zdarzyło od pierwszego albumu z Black Sabbath. To był inny proces tworzenia, który mi się podobał.

Ostatnio wydaną przez Ozzy’ego Osbouren’a solową płytą było „Scream” z 2010 roku.