Polskie supporty Joeya Bada$$a

17 października 2014
ok. 1 minuta czytania

Kuba Knap to jeden z najciekawszych raperów młodego pokolenia na polskie scenie. Idol miłośników nietrzeźwego chill-outu i trzeźwego spojrzenia na świat, mocnych słów i niemodnych przekonań, dystansu do życia i do siebie. W czerwcu, nakładem wytwórni Alkopoligamia.com ukazał się jego debiutancki album „Lecę, chwila, spadam”. Dla tego samego labelu swój pierwszy legalny krążek szykują również Hade i Mada z Zetenwupe. 12 grudnia na scenie Proximy całą trójkę wspierać będą Emil G i Dj Willy Mąka, razem tworząc wyjątkowe show dla koneserów nowojorskiego brzmienia, nie stroniących od laidbackowych rytmów g-funku.

Joey Bada$$ to dziewiętnastoletni raper pochodzący z Nowego Jorku. Współzałożyciel i frontman kolektywu Pro Era na szerokie wody wypłynął dzięki mikstejpowi „1999” z 2012 roku. Raper będzie promował długo zapowiadany, debiutancki album „B4.da.$$”.

Waldo to raper z Michigan, dobrze znany ze współpracy z reprezentantem wytwórni Soulection, producentem Sango. Na koncie ma dwie EP-ki, w tym wyjątkowo dobrze przyjętą „NSDE/OUTSDE” wydaną w 2013 roku.

Bilety dostępne w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn, a także na stronach Go-ahead.pl, Eventim.pl, eBilet.pl i Ticketpro.pl.