Polskie złoto dla Deep Purple

14 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Mowa o longplayu „InFinite”, który ukazała się 7 kwietnia 2017 roku. Materiał powstawał w lutym 2016 roku w studiu w Nashville, w Tennessee. Nad brzmieniem czuwał Bob Ezrin (m.in. Pink Floyd, Kiss, Alice Cooper, Peter Gabriel). Z krążka pochodzą single „Time For Bedlam”, „All I Got Is You” i „Johnny’s Band”. Pierwszego z nich można posłuchać tutaj.

– Z radością informujemy, że album „inFinite” zdobył w Polsce status Złotej Płyty – można przeczytać na Facebooku wydawcy. – Podziękowania dla wszystkich fanów Deep Purple.

W ramach promocji dzieła, a jednocześnie pożegnalnej trasy „Long Goodbye”, Deep Purple przyjedzie do Polski i 23 maja zagra w łódzkiej Atlas Arenie a dzień później w katowickim Spodku.

Bilety w sprzedaży na: Shop.metalmind.com.pl; eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl.

Zespół został uhonorowany miejscem w Rock n Roll Hall of Fame, a ich albumy „In Rock”, „Machine Head” i „Made In Japan” sprawiły, że bilety na koncerty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Wśród najważniejszych utworów bandu znajdują się „Smoke on the Water”, „Child In Time” czy „Perfect Strangers”.