Pomóż skończyć nową płytę Digit All Love

31 lipca 2014
ok. 1 minuta czytania

Longplay zatytułowany „Augusta” pojawi się w sklepach 18 sierpnia. Autorami wszystkich kompozycji są Maciej Zakrzewski i Joanna Piwowar-Antosiewicz, która napisała również teksty piosenek.

Na portalu Polak Potrafi można dorzucić swoją cegiełkę do projektu i mieć pływ na jego efekt końcowy. Materiał na płytę jest już nagrany. Zostało tylko kilka kwestii, które zespół musi sfinalizować, aby móc oddać całość w doskonałej jakości dźwiękowej i wizualnej. Potrzeba niewiele, dokładnie 6 tysięcy złotych, z czego część już jest uzbierana.

– Postanowiliśmy skorzystać z portalu crowdfundingowego Polak Potrafi, żeby zebrać środki przede wszystkim na mastering, projekt graficzny okładki i realizację drugiego klipu – wyjaśnia Zakrzewski. – Osoby, które nas wesprą nagrodzimy, a zebraną kwotę wykorzystamy na profesjonalne dopracowanie projektu.

Więcej informacji znajduje się pod tym linkiem.

Zestaw promuje utwór „Lick Your Enemy Right”, którego można posłuchać pod tym adresem.

Myślę że nie będzie to płyta do bujania ani do tulenia – mówi wokalistka. – Ale pomimo oczywistej pomroczności jest w niej bardzo dużo siły.

Digit All Love łączy elektroniczne brzmienia z klasyczną sekcją smyczkową. Od początku kojarzony z nurtem trip-hopu, balansuje pomiędzy mrocznymi i melancholijnymi dźwiękami, równoważonymi przez dynamiczne partie wiolonczeli, altówki i skrzypiec.

W dotychczasowym dorobku grupy znajdują się dwie płyty „Digit All Love” (2007) i „V” (2010).