Poskładaj Anię Dąbrowską

28 października 2016
ok. 1 minuta czytania

– Ona piękna i refleksyjna, on – zamyślony i nieco nieobecny. Tajemnicza niedopowiedziana historia kobiety i mężczyzny – dowiadujemy się z opisu wideo. – Pary kochanków? A może dwojga ludzi, którzy żyją obok siebie, ale są dla siebie zupełnie obcy? Pozostawiamy to do dowolnej interpretacji.

W klipie zagrali Ania Dąbrowska i Wiktor Loga-Skarczewski, którzy w ekstremalnych warunkach pogodowych doskonale odegrali swoje role. Za reżyserię odpowiada Małgorzata Suwała.

Z efektem można zapoznać się pod tym adresem. https://www.youtube.com/watch?v=LA_YPOrV2oo

„Poskładaj mnie” to trzeci singel pochodzący z płyty „Dla naiwnych marzycieli”. Album zadebiutował na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery (tj. 4 marca 2016). Od tego momentu płyta Ani nie schodzi z ogólnopolskiej listy sprzedaży OLiS. Została wyróżniona przez ZPAV platyną.

Ostatni singel Ani Dąbrowskiej – „W głowie”, dotarł do 7. miejsca listy Airplay Chart i pokrył się już podwójną platyną, a teledysk do tego utworu został już obejrzany na YouTube prawie 10 milionów razy. Z kolei utwór „Nieprawda” uzyskał nominację do Fryderyka.