Posłuchaj George’a FitzGeralda z Bonobo

5 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Numer zapowiada album George’a FitzGeralda, który trafi do sklepów już 9 marca. Płyta „All That Must Be” ukaże się nakładem Double Six Records. Piosenki „Outgrown” można posłuchać poniżej.

George FitzGerald to jeden z najpopularniejszych DJ-ów sceny house i bass, którego utwór „Child” stał się wielkim tanecznym przebojem 2012. Przez kilka lat FitzGerald wydawał w cenionych labelach Hotflush i Aus Music, by wreszcie znaleźć się w Double Six – tanecznej odnodze Domino. Od kilku sezonów FitzGerald – londyńczyk na stałe rezydujący w Berlinie – jest gościem najlepszych elektronicznych festiwali na świecie.

Bonobo łączy świat klasycznej elektroniki z ciepłymi brzmieniami jazzu, soulu i pop. Wkrótce po wydaniu swojego pierwszego krążka w 2000 roku, Brytyjczyk został nazwany pionierem nurtu downtempo. Jego najnowsza, wydana przez Ninja Tune płyta „Migration” została nominowana do tegorocznych nagród Grammy. Artysta pojawi się w tym roku na festiwalu Audioriver. Impreza odbędzie się w dniach 27-29 lipca 2018 w Płocku.