Posłuchaj, jak Tom Hiddleston śpiewa country

8 września 2014
ok. 1 minuta czytania

Hiddleston wykonał „Move It on Over” podczas niespodziewanego występu na Wheatland Music Festival w Michigan. Z amatorskim nagraniem dokumentującym wykonanie piosenki można zapoznać się pod tym adresem. Oryginał można porównać, zaglądając tutaj.

„I Saw The Light” opowie o błyskawicznej karierze Williamsa i o tym, jaki wpływ miała na jego życie osobiste.

Za kamerą stanie Marc Abraham („Przebłysk geniuszu”), który napisał scenariusz filmu na podstawie wydanej w 1994 biografii muzyka autorstwa Colina Escotta. Za produkcję odpowiadają Aaron L. Gilbert, Brett Ratner, G. Marq Roswell i Marc Abraham. Hiddleston zaśpiewa wszystkie piosenki Williamsa samodzielnie.

Gwiazdora znanego z roli Lokiego w „Thorze” czy „Avengers” mogliśmy podziwiać ostatnio w obrazie „Tylko kochankowie przeżyją” Jima Jarmuscha. Brytyjski aktor pracuje obecnie na planie horroru „Crimson Peak”. W obsadzie filmu reżyserowanego przez Guillermo Del Toro są też Jessica Chastain, Mia Wasikowska i Charlie Hunnam. Premierę dzieła zaplanowano na październik 2015 roku.

Hank Williams urodził się 1923 roku w Alabamie. Był uznawany za jednego z najważniejszych muzyków country. W 1987 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.