Posłuchaj nowego George’a Ezry przed Open’erem

20 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Wideo nagrano w technikolorze, a plan zdjęciowy odbył się w Barcelonie. W klipie wokaliście towarzyszy pies Mary. Teledysk można zobaczyć tutaj.

– Napisałem „Don’t Matter Now”, żeby przypominać samemu sobie, że czasami trzeba odciąć się od całego świata. To jedna z pierwszych piosenek napisanych po wydaniu „Wanted On Voyage”, jeszcze z 2015 roku. Wszystko, co działo się wokół mnie wtedy, teraz może wydawać się trywialne. Jednak z czasem słowa utworu nabrały większego znaczenia. Okazało się, że nie tylko ja miewam lęki, odczuwam niepokój, nie tylko ja nieraz nie rozumiem, co się dzieje wokół mnie – mówi George Ezra.

Przypomnijmy, że George Ezra będzie jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Open’er. Wokalista wystąpi w Gdyni 1 lipca.

Płyta George’a Ezry „Wanted On Voyage” była jednym z najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii zarówno w 2014, jak i w 2015 roku, spędzając na listach sprzedaży dokładnie 122 tygodnie. W niewiele ponad 18 miesięcy z zupełnie nieznanego artysty, ówczesny 21-latek stał się głosem swojej generacji, zdobywając uznanie zarówno u krytyków (4 nominacje do BRIT Awards, nagroda BBC Music Awards i Ivor Novello Award), jak i publiczności (album w TOP 10 w 10 krajach, wyprzedane trasy koncertowe).