Posłuchaj nowej ballady Bryana Adamsa w stylu „(Everything I Do) I Do It for You”

17 października 2017
ok. 2 minut czytania

Utwór nosi tytuł „Please Stay” i jest jedną z dwóch nowych kompozycji – razem z „Ultimate Love” – przygotowanych przez kanadyjskiego rockmana. Obydwie piosenki trafią na kompilację największych hitów Adamsa.

Album „Ultimate” ukaże się na początku listopada i zawierać będzie 19 doskonale znanych przebojów wokalisty oraz wspomniane dwa premierowe kawałki.

Na pierwszy singel artysta wybrał balladę „Please Stay”, nawiązująca do doskonale znanego brzmienia Adamsa. Numer można pobrać bądź posłuchać pod tym adresem.

Oto tracklista „Ultimate”:
1. Remember
2. Can’t Stop This Thing We Started
3. Run to You
4. Ultimate Love
5. Heaven
6. It’s Only Love (with Tina Turner)
7. Here I Am
8. When You’re Gone
9. Cloud Number Nine
10. (Everything I Do) I Do It for You
11. You Belong to Me
12. Summer of ’69 Adams, Vallance
13. Have You Ever Really Loved a Woman?
14. Somebody
15. Please Forgive Me
16. Cuts Like a Knife
17. The Only Thing That Looks Good on Me Is You
18. All for Love
19. Back to You
20. Please Stay
21. 18 Til I Die

Bryan Adams w październiku 2015 roku wydał swój trzynasty album studyjny „Get Up!”. W trakcie ponad 30-letniej kariery sprzedał przeszło 65 milionów płyt, jeździł w trasy koncertowe po sześciu kontynentach oraz zdobywał pierwsze miejsca w ponad 40 krajach na świecie. Został odznaczony Orderem Kanady, wprowadzony do Canadian Music Hall of Fame oraz posiada gwiazdę na Canadian Walk of Fame. Adams był również kilkukrotnie nominowany do Oscara, Złotych Globów oraz Grammy. Posiada także gwiazdę na Hollywood Walk of Fame i został wprowadzony do Wembley’s Square of Fame. Na swoim koncie ma liczne hity, takie jak „(Everything I do) I Do It For You”, „Heaven”, „Summer of 69”, „Have You Ever Really Loved a Woman?” czy „Please Forgive Me”.