Posłuchaj nowej piosenki muzyków The Internet

11 kwietnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Patrick Paige II opublikował pierwszą piosenkę z nadchodzącego albumu. W utworze „On My Mind/Charge It to the Game” udziela się jego koleżanka z kapeli Syd oraz Kari Faux. Klip w reżyserii Topshelfa Juniora można zobaczyć poniżej.

Patrick Paige II napisał i wyprodukował cały materiał na „Letters of Irrelevance”. Oprócz Syd i Kari Faux na albumie pojawiają się Paris Strother oraz Andris Mattson.

Syd The Kyd i Matt Martians zaczynali The Internet jako duet w 2011 roku, wydając debiutancki album „Purple Naked Ladies”, który nie tylko przyciągnął uwagę świetną muzyką, ale również odważnymi tekstami wokalistki, która poruszała w nich tematykę własnej seksualności. Dwa lata później do sprzedaży trafiła druga płyta, „Feel Good”, stworzona już przez poszerzony skład zespołu, która ugruntowała pozycję The Internet jako nowej twarzy undergroundowego brzmienia. Ogrom talentu, który składa się na potencjał zespołu pozwolił im nagrać longplay „Ego Death” (2015), który postawił ich w jednym szeregu z The Weekndem i Miguelem, jako że cała trójka została nominowana do nagrody Grammy w tej samej kategorii.