Posłuchaj pierwszego singla Harry’ego Stylesa

7 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Piosenka nosi tytuł „Sign of the Times”. Bogato zaaranżowanej ballady można posłuchać na YouTube. Numer wyprodukował laureat Grammy – Jeff Bhasker (Jay-Z, Mark Ronson, Kanye West) a jej współautorem jest sam Styles. Dodatkowi producenci to Alex Salibian oraz Tyler Johnson. Singel dostępny jest w serwisach cyfrowych pod tym adresem.

15 kwietnia Harry wykona premierowo swój nowy singel w programie „Saturday Night Live” nadawanej przez stację NBC, a tydzień później, 21 kwietnia zaprezentuje się przed rodzinna publicznością w brytyjskim talk-show – „The Graham Norton Show”.

Premiera teledysku do piosenki zapowiadana jest jeszcze w tym miesiącu. Zdjęcia kręcono w Szkocji i na wyspie Sky, a za reżyserię odpowiada uznany francuski muzyk i reżyser – Yoann Lemoine, lepiej znany jako Woodkid.

23-latek podpisał w 2016 roku opiewający na 80 milionów dolarów solowy kontrakt z wytwórnią Columbia. Utwory Harry’ego mają być utrzymane w stylistyce brytyjskiego rocka z lat 70. i takich wykonawców jak Queen czy David Bowie.

Harry Styles może pochwalić się aktorskim debiutem. Gwiazdor zagrał w „Dunkierce” Christophera Nolana. Obraz doczeka się premiery 21 lipca 2017 roku.

Ostatni longplay One Direction, „Made in the A.M.”, ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik.