Posłuchaj piosenki \”Don\’t Leave Me Alone\” Anne-Marie i David Guetty

26 lipca 2018
ok. 1 minuta czytania

Efektem tego jest singlowa piosenka \”Don\’t Leave Me Alone\”. To energetyczny i pogodny kawałek, idealnie nadający się na upalne letnie dni. Piosenkę prowadzi charakterystyczny mocny wokal Anne-Marie. David Guetta, mający wyjątkowy dar w wyborze artystów z którymi współpracuje, jak zwykle trafił w dziesiątkę, decydując się na Angielkę.

W 2018 roku David Guetta ma wspaniałą passę. Składają się na nią hity \”Flames\”, \”Like I Do\” (z Martinem Garrixem i Brookse), \”Your Love\” (z Showtek). Obecnie Francuz podróżuje po świecie, dając sety didżejskie i rezydując w klubach na Ibizie. Jednak najważniejsze jest to, że kończy też prace nad siódmą studyjną płytą. Materiał ukaże się jeszcze w 2018 roku.

Anne-Marie w ostatnim czasie spędza czas koncertowo, supportując Eda Sheerana. Jej debiutancki album \”Speak Your Mind\” (premiera w kwietniu 2018), sprzedał się w odpowiedniku ponad 1,28 mln egzemplarzy na świecie. Przypomnijmy, że Anne-Marie wystąpi jako support przed wyprzedanymi koncertami Eda Sheerana w Polsce. Występy odbędą się na PGE Narodowym 11 i 12 sierpnia.