Posłuchaj piosenki Travisa Scotta z filmu \”Tenet\”

23 sierpnia 2020
ok. 1 minuta czytania

Po zaprezentowaniu okładki, kilka dni później do sieci trafiło pełne nagrania rapera.

– Nawet nie wiem, jak to wytłumaczyć – mówił o filmie Scott w rozmowie z \”GQ\”. – Najzwyczajniej musicie to obejrzeć. Coś niesamowitego.

W tym samym wywiadzie o utworze \”The Plan\” wypowiedział się Christopher Nolan. – Jego głos stał się ostatnim elementem układanki – wyjaśnił reżyser. – Od razu zrozumiał muzyczne i narracyjne mechanizmy tego, co próbowaliśmy zrobić z naszym kompozytorem Ludwigiem Göranssonem. Zrozumiał to dokładnie i dogłębnie.

Akcja \”Tenet\” rozgrywa się w świecie międzynarodowych szpiegów. Szczegóły fabuły nie zostały jak dotąd ujawnione. W projekcie zagrali m.in. John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine i Kenneth Branagh. Polscy widzowie będą mogli podziwiać film w kinach od 27 sierpnia.

W 2020 roku Travis Scott nagrywał już wspólne kawałki choćby z takimi artystami, jak z Rosalía (\”TKN\”), Kid Cud (\”The Scotts\”), Future (\”Solitaires\”) czy Kanye West (\”Wash Us In The Blood\”).