Posłuchaj „Symphony” Clean Bandit z Zarą Larsson

18 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór „Symphony” napisali: członek Clean Bandit Jack Patterson, Ina Wrolsden, Steve Mac oraz Ammar Malik. Jack i Mark Ralph nadali brzmienie piosence. Tanecznego, idealnego na wiosnę kawałka można posłuchać tutaj. Do piosenki powstał również teledysk, który można obejrzeć na YouTube.

Zredukowany parę miesięcy temu do tria Clean Bandit nic nie stracił, jeśli chodzi o umiejętność pisania przebojowych piosenek, które balansują na krawędzi popu i nowoczesnej elektroniki. Na koncie mają Grammy, ponad 2,6 miliarda streamów utworów, przeszło 23 mln sprzedanych singli.

Debiut elektronicznej ekipy z Wielkiej Brytanii to „New Eyes” z maja 2014 roku. W składzie pozostali Jack Patterson, Luke Patterson i Grace Chatto.

19-letnią szwedzka wokalistka Zara Larsson jest zwyciężczynią szwedzkiej wersji show „Mam talent!”. Dała się też poznać za sprawą hitu Davida Guetty na piłkarskie Euro 2016, „This One’s For You!”.

Jesienią 2016 roku wystąpiła na gali MTV EMA i zdobyła dwie statuetki w kategorii Best New Act oraz Best Worldwide Act. Na koncie ma także nagrodę Nickelodeon Kids' Choice Award i nominację do NME Awards.

Zara dołączyła do grona artystów, którzy mogą pochwalić się ponad miliardową liczbą odtworzeń swoich piosenek w serwisie Spotify.