Post Malone rozdaje crocsy

14 stycznia 2021
ok. 1 minuta czytania

Post Malone i firma Crocs nawiązały współpracę z fundacją Musicians on Call, aby przekazać 10 tysięcy par crocsów pracownikom służby zdrowia w 70 szpitalach w USA.

Nie chodzi o jakieś tam crocsy, lecz o model Duet Max Clog II przygotowany przez rapera. Post Malone wypuścił czarno-różowe buty w zeszłym miesiącu i podobnie jak jego cztery poprzednie modele, także i te zostały wyprzedane w niecały dzień.

Darowizna w postaci crocsów jest wyrazem wdzięczności za niestrudzone wysiłki pracowników pierwszej linii podczas tej trwającej pandemii.

Post Malone to muzyk, który bez wahania miesza gatunki, tworząc własne unikatowe brzmienie, równie odurzające co świeże. Udowodnił to swym debiutanckim albumem \”Stoney\” (2016), który w USA zdobył status podwójnej platyny. Post Malone pokazał, że potrafi upichcić muzyczny sos na miarę XXI wieku. Longplay \”Stoney\” dotarł na 1. miejsce zestawienia iTunes Overall Top Albums Chart i znalazł się w top 10 notowania Billboard Top 200. Ostatnie wydawnictwo rapera to \”Hollywood\’s Bleeding\” z 6 września 2019 roku.

Thank you @PostMalone for always giving back to your community! Your fellow @Grapevine_HS Mustangs are so proud of your success! #ThanksPosty #Posty pic.twitter.com/a71tqvEAAO— Alex Fingers (@AlexFingers7) December 8, 2020