Postać z „Blade Runner 2049” zainspirowana Taylor Swift i Seleną Gomez

23 października 2017
ok. 2 minut czytania

Sylvia Hoeks gra w filmie czarny charakter, nikczemną replkiantkę imieniem Luv. – Podglądałam wielkie gwiazdy, wokalistki, młode artystki jak Taylor Swift i Selena Gomez – przyznaje. – Ci ludzie muszą bardzo się kontrolować, bo co chwilę ktoś chce im zrobić zdjęcie i zamieścić w mediach. Ich całe życie rozgrywa się więc poniekąd wirtualnie.

Sylvia dodała, że bardzo się ucieszyła, że nie dostała typowej, banalnej roli. – Byłam wdzięczna, że nie grałam przeciętnej dziewczyny z sąsiedztwa – mówi. – Czułam, że nie muszę być delikatną, wrażliwą kobietą, która nagle odnajduje w sobie siłę czy też wybiera inną drogę w życiu. Takich postaci jest bardzo wiele.

Akcja „Blade Runner 2049” rozgrywa się 30 lat po historii z pierwszego obrazu z 1982 roku, którego podstawą była powieść Philipa K. Dicka „Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?”.

Ryan Gosling gra policjanta z Los Angeles, zwanego K. Funkcjonariusz odkrywa dawną tajemnicę, która może resztki istniejącego społeczeństwa pogrążyć w chaosie. Tajemnica prowadzi go do Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, który zaginął 30 lat wcześniej. W obsadzie znaleźli się ponadto Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista, Edward James Olmos i Jared Leto. Za kamerą stanął Denis Villeneuve.

Sylvia Hoeks niedawno dołączyła do obsady kontynuacji „Dziewczyny z tatuażem”. Aktorka wcieli się w siostrę bliźniaczkę Lisbeth Salander.

Taylor Swift przymierza się do wydania nowej płyty, „Reputation”, która ukaże się 10 listopada. Z albumu pochodzą utwory „Look What You Made Me Do”, „…Ready For It?” i „Gorgeous”.

Selena Gomez latem przeszła przeszczep nerki. Ostatnio zajęta jest na planie nowego filmu Woody’ego Allena. W obrazie wokalistka pojawi się u boku Timothée’ego Chalameta i Elle Fanning. W obsadzie znaleźli się ponadto Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber.