Potajemny ślub Miley Cyrus i Liama Hemswortha

25 czerwca 2018
ok. 1 minuta czytania

Jak podaje magazyn „Style”, gwiazdorska para pobrała się w tajemnicy. Sekretna ceremonia odbyła się w Malibu. – Naprawdę to tym razem zrobili – ujawnił informator. – Miley i Liam pobrali się niedawno w posiadłości w Malibu. – Sąsiedzi nie mieli pojęcia, że to ślub.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu „Ostatnia piosenka”. W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku.

Informacje o ich rzekomym ślubie już wcześniej wyciekały do mediów. Nikt dotąd nie potwierdził najświeższych doniesień.

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu „Hannah Montana”. Jej pierwszy album, „Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest „Wrecking Ball” z krążka „Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo „Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to „Younger Now” z 2017 roku.

Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody’ego Allena, „Crisis in Six Scenes”.

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmach „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” („Independence Day: Resurgence”) i „The Duel”.