„Power”: zobacz pierwsze minuty serialu 50 Centa

2 czerwca 2014
ok. 1 minuta czytania

Głównym bohaterem „Power” jest James „Ghost” St. Patrick (Omari Hardwick), zamożny właściciel nocnego klubu. Ghost prowadzi podwójne życie i kiedy nie ma go w klubie, rządzi nowojorskim światem narkotyków. Pewnego dnia rodzina Jamesa znajdzie się w niebezpieczeństwie, a jego biznes zostanie poważnie zagrożony. Mężczyzna chce zrezygnować z kryminalnej działalności, ale nie jest to takie proste.

W serialu występują także Lela Loren, Naturi Naughton, Joseph Sikora i 50 Cent, który wciela się w Kanana, dawnego znajomego „Ghosta”. W serialu pojawią się nowe utwory rapera pochodzące z płyty „Animal Ambition”, która ukaże się już 3 czerwca.

Z pierwszymi minutami „Power”, którego piosenką przewodnią jest „Big Rich Town” 50 Centa z udziałem Joe, można zapoznać się przedpremierowo pod tym adresem.

Cykl powstał dla stacji Starz. Premiera pierwszego odcinka obędzie się 7 czerwca.

Dyskografię amerykańskiego rapera zamyka album „Before I Self Destruct” z listopada 2009 roku. Na dużym ekranie 50 Cent pojawił się ostatnio w filmie „Last Vegas”, który wszedł na ekrany polskich kin w listopadzie 2013 roku.