Powstanie film o Ozzym Osbournie i jego żonie. Tylko dla dorosłych

13 sierpnia 2020
ok. 2 minut czytania

Pomysł tego obrazu zakłada, że obejmie on okres po 1979 roku, czyli od momentu, gdy legendarny muzyk zaczął spotykać się z Sharon Arden. – Z tego, co rozumiem, chodzi o Sharon, mnie i nasze partnerstwo – stwierdził Ozzy Osbourne. – O tym, jak poznaliśmy się, jak zakochaliśmy i pobraliśmy. Ona jest moją drugą połówką. Długo się docieraliśmy.

Z kolei życzeniem Sharon Osbourne jest, by filmowa biografia ich związku nie okazała się zbyt lukrowana. Dla porównania, nagrodzone czterema Oscarami \”Bohemian Rhapsody\” o życiu i karierze Freddiego Mercury\’ego nazwała ona \”rockowym obrazem z telewizji Hallmark\”. – Nasz film będzie o wiele bardziej realny – wytłumaczyła. – Nie chcemy, żeby przedstawiał nas bez skazy. Nie robimy tego dla dzieci, lecz dla dorosłych.

Zapytany o to, kto powinien zagrać jego postać, Ozzy Osbourne odpowiedział: \”Sharon chce nieznanego aktora\”.

Przypomnijmy, że pod koniec 2019 roku w teledysku do utworu \”Under The Graveyard\” w Ozzy\’ego Osbourne\’a wcielił się Jack Kilmer, a Jessica Barden sportretowała Sharon Osbourne. Akcja wideo w reżyserii Jonasa Åkerlunda inspirowana była wydarzeniami z życia muzyka właśnie w 1979 roku. – Trudno mi oglądać ten klip, ponieważ zabiera mnie do najciemniejszych czasów w moim życiu – mówił wówczas rockman. – Na szczęście pojawiła się Sharon i uwierzyła we mnie. To był pierwszy raz, kiedy mnie wspierała, ale z pewnością nie ostatni.

Nagranie \”Under The Graveyard\” pochodzi z ostatniego jak dotąd albumu Ozzy\’ego Osbourne\’a, \”Ordinary Man\”.