Powstanie spin-off „Imperium”

17 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

– Właśnie prowadzimy rozmowy – powiedział reżyser i producent w rozmowie z „The Hollywood Reporter”. – Dopracowujemy pomysł, ale jeszcze chwilę nam to zajmie. Dopiero co zbudowaliśmy „Imperium”, więc musimy dobrze obmyślić, jaką inną historię odpowiedzieć. Wszystko wskazuje jednak na to, że spin-off powstanie.

Daniels nie ujawnił żadnych informacji na temat potencjalnych bohaterów i fabuły. Przypomnijmy, że wcześniej w mediach pojawiały się doniesienia, iż swojego własnego serialu ma doczekać się Cookie, którą brawurowo portretuje Taraji P. Henson.

Przypomnijmy, że bohaterem produkcji o branży muzycznej jest Lucious (Terrence Howard), były diler a obecnie szef wytwórni płytowej, który prowadzi firmę z byłą żoną Cookie (Taraji P. Henson) oraz synami, z których dwóch jest muzykami.

Twórcami są Lee Daniels i Danny Strong. W obsadzie znajdują się także Jussie Smollett, Bryshere „Yazz” Gray, Trai Byers, Grace Byers, Gabourey Sidibe, Ta’Rhonda Jones, Serayah, Bre-Z, Xzibit i Morocco Omari. Wśród gości mogliśmy z kolei oglądać takie gwiazdy jak Mariah Carey, Taye Diggs, Phylicia Rashad, Chris Rock, Alicia Keys, Marisa Tomei, Naomi Campbell, Ludacris, Adam Rodriguez, Rosie O’Donnell czy Andre Royo.

Obecnie trwa zimowa przerwa w emisji trzeciego sezonu. Kolejne odcinki wrócą w marcu. Stacja Fox zamówiła już czwartą odsłonę.