Prawdziwe życie Duke’a Dumonta i Gorgon City

4 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

Kawałek został zainspirowany pięknymi krajobrazami Balearów, a zwłaszcza Ibizy i jest murowanym kandydatem do hitu lata 2017. Singel już przekroczył liczbę 3 milionów streamów na Spotifyu. Towarzyszące mu wideo to dystopiczna wizja rzeczywistość, która mogłaby być wykreowana przez social media, bliska temu, co można oglądać m.in. w serialu „Black Mirror”. Teledysk wyreżyserowany przez duet Ben & Ross (Kurupt FM, Ed Sheeran, Disclosure) piętnuje dzisiejszą obsesję młodzieży skoncentrowanej na lajkach, selfie i emotikonach. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Gorgon City mają na swoim koncie ponad 2 miliony sprzedanych albumów i singli. Przed nimi bardzo pracowite lato – oprócz występów na festiwalach Boardmasters, V Festival oraz SW4, duet przejmie rezydencje w klubie Amnesia na Ibizie.

Znany hitów „Need U (100%)” feat. A*M*E , „I Got U” feat. Jax Jones, a także „Won’t Go Back” Duke Dumont wyprodukował też najnowszy singel Katy Perry „Swish, Swish” (feat. Nicki Minaj). Brytyjski producent przeniósł się na stałe do Los Angeles, ale tego lata czeka go intensywna trasa koncertowa, w tym wraz z Gorgon City rezydencja na Ibizie.