Prince Royce tańczy z Shakirą

28 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Kawałek utrzymany jest w klimacie karaibskich rytmów. Wokale w miło bujającej piosence dzieli między siebie oboje wokalistów. Na potrzeby teledysku Shakira nauczyła się tańczyć bachatę – jeden z latynoamerykańskich tańców. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Zaśpiewana w całości po hiszpańsku kompozycja, promuje piąty studyjny album Prince’a Royce’a „Five”, który ukazał się 24 lutego 2017 roku. Wokalista w swojej dotychczasowej karierze otrzymał aż osiem nominacji Latin Grammy, był również 10-krotnie nominowany do Billboard Music Awards i 18 statuetek Billboard Latin Music Awards. Jego poprzedni album to anglojęzyczny „Double Vision” z 2015 roku.

Pochodząca z Kolumbii Shakira, małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué, matka dwójki jego synów, to autorka przebojów „Whenever, Wherever”, „Hips Don’t Lie”, „Beautiful Liar” i „Waka Waka (This Time For Africa)” oraz „Loca”. W marcu 2014 roku ukazała się ostatnia płyta piosenkarki zatytułowana po prostu „Shakira”. Gwiazda wypuściła na początku 2016 roku singel „Try Everything” nagrany do animacji „Zwierzogród”, w którym użyczyła głosu gazeli.