Priyanka Chopra na płycie Ushera

12 września 2016
ok. 2 minut czytania

Wokalista R&B ujawnił szczegóły nadchodzącego albumu „Hard II Love”. Następca ” Looking 4 Myself” ukaże się 16 września. Na ósmy longplay artysty trafi 15 utworów. Zestaw otwiera piosenka „Need U” z udziałem Priyanki Chopry. Nagranie opisywane jest jako rozmowa między Usherem a gwiazdą serialu „Quantico”. Na krążku występują także Young Thug i Future.

Pod tym adresem można posłuchać promującego dzieło utworu „Champions” z filmu „Kamienne pięści” („Hands of Stone”), w którym muzyk zagrał u boku Roberta De Niro i Edgara Ramireza.

Oto tracklista:
„Need U” (Conversation with Priyanka Chopra)
„Missin U”
„No Limit” feat. Young Thug
„Bump”
„Let Me”
„Down Time”
„Crash”
„Make U a Believer”
„Mind of a Man”
„FWM”
„Rivals” feat. Future
„Tell Me”
„Hard II Love”
„Stronger”
„Champions” (z filmu „Kamienne pięści”)

Usher, a naprawdę Usher Raymond IV, zdobył sławę pod koniec lat 90., wraz z wydaniem drugiej płyty „My Way”. Od tego czasu jego popularność nie maleje. Na całym świecie jego albumy rozeszły się w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarz, co sprawia, że jestem jednym z najlepiej sprzedających się artystów. Współpracował z Alicią Keys, Beyoncé, Nicki Minaj, Will.I.Amem z The Black Eyed Peas, Pitbullem czy Enrique Iglesiasem. Jego protegowanym był Justin Bieber. Usher zdobył 8 nagród Grammy, 18 Billboard Music Awards i 8 American Music Awards.

Dorobek Ushera wieńczy longplay „Looking 4 Myself” z czerwca 2012 roku.

Priyanka Chopra, pochodząca z Indii artystka, ma już muzyczne doświadczenie. Nagrywała z Will.I.Amem i Pitbullem. Wydała też singel „I Can’t Make You Love Me”. 34-latka zapowiedział udział w kinowej wersji serialu „Słoneczny patrol” („Baywatch”).