PRO8L3M ma Zofię Wichłacz w teledysku

2 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

„Flary” to przepełniona skrajnymi emocjami historia damsko-męskiej relacji. Z jednej strony fatalistyczna, z drugiej pokazująca silne uczucia dwóch ścierających się osobowości.

Ten stan odzwierciedla teledysk do utworu, osadzony w konwencji oscylującej pomiędzy brudnym dramatem a ironicznym absurdem. Próby samobójcze, nałogowe zadawanie sobie bólu, robienie rzeczy głupich i niebezpiecznych, ale satysfakcjonujących – to wszystko rozgrywa się w krótkich migawkach z kilku godzin pętli życia tajemniczego bohatera.

Teledysk został wyreżyserowany przez Piotrka Matejkowskiego. W roli głównej możemy zobaczyć Juliana Świerzewskiego, ostatnio nominowanego do nagrody Zbyszka Cybulskiego za rolę w „Zgodzie”, etatowego aktora Teatru Powszechnego. W teledysku występuje również Zofia Wichłacz, znana m.in. z „Miasta 44” i serialu „Belfer”.

„Ground Zero” to surowy materiał, który powstał na bazie inspiracji breakcore, techno i trance z przełomu lat 90. i 2000. Na płycie znajdą się 22 numery i 5 skitów. Trasa koncertowa promująca materiał „Ground Zero Tour” obejmie 12 polskich miast i wystartuje już 5 kwietnia.

Premiera mixtape’u „Ground Zero” 16 marca.