Prześliczna, boska i wspaniała Taylor Swift

19 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Jak na razie artystka umieściła na Instagramie krótką zapowiedź piosenki (słychać w niej dziecięcy głos mówiący „Gorgeous”).

To już trzecia piosenka z nowej płyty Taylor Swift. Album „Reputation” ukaże się 10 listopada. Wcześniej poznaliśmy kompozycje „Look What You Made Me Do” i „…Ready For It?”.

Przy realizacji albumu artystce pomagał Drake. Prawdopodobnie na krążku znajdzie się też kompozycja z udziałem Keshy.

Kilka dni temu Taylor Swift opublikowała aplikację „The Swift Life”. Jak opisuje gwiazda jest to rzecz kreatywna, angażująca; miejsce, gdzie użytkownicy będą mogli mieć lepszy kontakt ze sobą i z Taylor. Apka pozwala dzielić się wiadomościami i zdjęciami, słuchać muzyki, komentować, rozmawiać z przyjaciółmi i mieć dostęp do e-gadżetów związanych z wokalistką.

Wideo-zapowiedź aplikacji „The Swift Life” można znaleźć pod tym adresem.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W ciągu 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Ostatni krążek, „1989”, miał premierę 27 października 2014 roku.