Psychodancing z Maćkiem Maleńczukiem

25 lutego 2008
ok. 1 minuta czytania

Psychodancing to nowy projekt Maleńczuka, a zarazem kontynuacja twórczości znanej z płyty „Psychopop”, którą nagrał z zespołem Püdelsi. Program formacji obejmuje zarówno utwory Maleńczuka, jak i sprawdzone przeboje z repertuaru Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny’ego Casha czy Franka Sinatry.

– W moim przekonaniu dancing powinien istnieć – wyjaśnia pomysłodawca i lider. – To dobra forma zbliżenia ludzi i nie powinno to wyglądać tak, że ktoś odpala z keyboarda automatycznego perkusistę, a druga idiotka wije się przy mikrofonie. Dancing to powinien być żywy zespół, dla żywych ludzi, żeby mogli uprawiać żywy taniec.

Poza Maleńczukiem, skład zespołu tworzą: Maciej Muraszko (perkusja), Andrzej Laskowski (gitara basowa), Kuba Frydrych (gitara), Grzegorz Stasiuk (electronic keyboard).

Bilety na imprezę, na której nie zabraknie też innych atrakcji, dostępne są w cenie 100 złotych. Można je nabyć w Rock Shop Hard Rock Café Warsaw, bileterii w klubie Traffic oraz za pośrednictwem Shorcut.pl, Ticketpro.pl i Eventim.pl.