Pusha-T w teledysku Alt-J

1 sierpnia 2018
ok. 1 minuta czytania

„In Cold Blood” zapowiada płytę „Reduxer”, która ukaże się 28 września nakładem Canvasback/Atlantic. Na płytę trafią kompozycje zremiksowane/z gościnnym udziałem artystów takich jak: Pusha-T, Twin Shadow, Goldlink, Rejjie Snow, Little Simz czy Danny Brown.

„In Cold Blood” został zremiksowany przez Twin Shadowa. W animowanym klipie widzimy Pushę-T w futurystycznym krajobrazie. Teledysk przygotował osea.n.

Alt-J powstał 11 lat temu w Leeds z inicjatywy studentów artystycznych kierunków, którzy zdecydowali się poświęcić muzyce. Ich debiutancki album otrzymał Mercury Prize, najbardziej prestiżową nagrodę alternatywną w Wielkiej Brytanii. Single „Breezeblocks” i „Matilda” rozbrzmiały w stacjach radiowych, a dwa lata później ukazał się drugi krążek („This Is All Yours”), który otrzymał nagrodę Grammy i zyskał popularność przede wszystkim w USA. Do promocji zespołu w dużej mierze przyczyniły się doskonałe koncerty grupy, zachwalane przez fanów na całym świecie. Muzyka Alt-J to wyjątkowy wyraz takich stylów nowoczesnego rocka jak: indie, alternative, folk oraz jazz. Album „Relaxer” ukazał się w czerwcu 2017 roku.