Pusha T w Warszawie. Znamy supporty

29 kwietnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Te-tris, czyli Adam Chrabin, to raper i producent, aktywny na polskiej scenie od ponad dekady. Wymieniany jest wśród legend polskiego freestyle’u i najciekawszych polskich raperów. Na koncie ma cztery oficjalne albumy, kilka mikstejpów i jeden z najciekawszych nielegali w historii polskiego rapu – „Naturalnie EP”.

Urodzony w Opocznie, a obecnie reprezentujący Kielce skład Viva La Bragga Żabson nie boi się eksperymentów. Łączy gatunki i inspiracje, tworząc swego rodzaju misz-masz, który powoli staje się coraz bardziej wyrazisty i rozpoznawalny. Żabson w niezwykle łatwy sposób przyswaja sobie nowoczesne trendy w hip-hopie i oddaje je słuchaczom w zaadaptowanej przez siebie formie.

Pusha T przyjedzie promować album „King Push – Darkest Before Dawn: The Prelude”, który wydał w grudniu 2015 roku. Płytę zapowiadały trzy single: „Untouchable”, „M.F.T.R.” i „Crutches, Crosses, Caskets”. Krążek jest zapowiedzią kolejnego wydawnictwa – „King Push” – którego premiera jest planowana na kwiecień 2016.

Bilety nadal można kupić we wszystkich punktach sprzedaży: Go-ahead.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.