Rafał Brzozowski poprowadzi „Koło fortuny”

6 sierpnia 2017
ok. 2 minut czytania

„Koło fortuny” po 8 latach wraca na antenę Telewizji Polskiej. Gospodarzem został Rafał Brzozowski, który zwyciężył w castingu. – Ten program ma być zupełnie inny niż ten, który był – zapewniał gwiazdor w „Pytaniu na śniadanie”. – Będzie muzyka na żywo, niesamowita interakcja z publicznością. I chyba dlatego, że będę mógł nieco pośpiewać i pobawić się w studiu z publicznością – przede wszystkim będzie to znakomita zabawa – to dlatego zapadła decyzja, że wygrałem ten casting.

Muzyk pokonał podobno mocną konkurencję. Współprowadząca show, która dopiero zostanie wybrana, będzie nie tylko odsłaniała literki, ale też tańczyła czy rozmawiała z uczestnikami.

Kilka dni wcześniej Brzozowski zaprezentował nowy singel „Już wiem”, który wraz z teledyskiem można sprawdzić tutaj. Udział w „Kole fortuny” podobno nie przeszkodzi artyście w pracy nad nową płytą.

Rafał Brzozowski zasłynął udziałem w programie „The Voice of Poland”. Jego debiutancki album „Tak blisko” pokrył się platyną. Piosenka wokalisty „Na dobre masz zawsze mnie” wykorzystana została na napisach końcowych serialu „Na dobre i na złe”. W listopadzie 2014 roku Rafał Brzozowski wydał swój ostatni solowy krążek „Na święta”. Rok później ukazał się zestaw „Borysewicz & Brzozowski”., a w listopadzie 2016 „Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy”.

„Koło fortuny” nadawane było w latach 1992-1998, a następnie 2007-2009. Prowadzącymi byli Wojciech Pijanowski, Jerzy Bończak, Andrzej Kopiczyński, Paweł Wawrzecki, Stanisław Mikulski i Krzysztof Tyniec.