Rag’n’Bone Man zaśpiewa w Warszawie

3 października 2017
ok. 2 minut czytania

Zdobywca BRIT & Echo Award, Rory Graham (znany jako Rag’n’Bone Man) w 2018 roku będzie kontynuował swoją entuzjastycznie przyjętą trasę Grande Reserve Tour na kontynencie europejskim. Artysta zagra utwory ze swojego multiplatynowego albumu „Human” w 20 krajach Europy. Występy odbędą się w lutym, marcu, kwietniu i maju przyszłego roku. Trasa rozpocznie się 23 lutego we Francji, a jej największą atrakcją będzie show w kultowym londyńskim Alexandra Palace.

Jego hit „Human” otrzymał diamentowy certyfikat we Francji, platynowy w ośmiu krajach, był numerem jeden na europejskich listach przebojów przez pięć tygodni i zyskał pierwszą pozycję na iTunes w 46 krajach.

Fenomenalny sukces singla „Human” na całym świecie jest następstwem niekończących się występów Rory’ego. Już w wieku 15 lat zaczął rapować w swoim rodzinnym mieście, Uckfield, aby w wieku 19 lat, po namowach ze strony swojego ojca, zacząć śpiewać na lokalnych nocach bluesa. Jego połączenie miłości do bluesa i rapu szybko przerodziło się w coś większego, gdy wstąpił w szeregi pochodzącej z Brighton grupy hiphopowej The Rum Committee, z którą podróżował regularnie do Londynu na wieczory hiphopowe w Brixton. Premiery jego albumów „Blues Town”, „Wolves” i minialbumu „Disfigured” zaowocowały liczną grupą fanów, którzy tłumnie pojawiali się na koncertach w całym kraju już na początku jego kariery.

W 2017 roku Rory zdobył dwie statuetki BRIT Awards – stając się tym samym pierwszym muzykiem w historii, który zdobył w tym samym roku BRITs Critics' Choice Award oraz Best British Breakthrough Act. Bilety na jego koncerty w Europie i Wielkiej Brytani wyprzedawały się w ekspresowym tempie, a on sam został zaproszony do takich programów jak: The Graham Norton Show, Comic Relief, Later with Jools Holland, The Jimmy Fallon Show i The Ellen DeGeneres Show.

Bilety na wszystkie koncerty Rag’n’Bone Man i jego trasę Grande Reserve Tour w cenach od 129 zł, będą dostępne w sprzedaży od piątku, 6 października, od godziny 10:00.

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników strony livenation.pl rozpocznie się w środę, 4 października, o godzinie 10:00 na livenation.pl i potrwa do 5 października do godziny 20:00.