Ralph Kamiński i Łąki Łan latem w Parku Sowińskiego

23 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Ralph Kamiński to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Premiera drugiej płyty Ralpha pt: \”Młodość\” miała swoją premierę 22 listopada 2019r. i spotkała się z doskonałym przyjęciem zarówno jego fanów jak i recenzentów muzycznych. Album był nominowany do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Alternatywa, a sam Ralph otrzymał nominację w kategorii Producent Muzyczny Roku. Z \”Młodości\” pochodzą single \”Kosmiczne Energie\”, \”Wszystkiego najlepszego\”, \”Autobusy\” oraz \”2009\”. Ralph Kamiński – 19.06.21, Park Sowińskiego.

Zespół Łąki Łan – w pierwszych latach istnienia grał improwizowany groove, wzorując się na DJ-ach techno. Doceniany był za tworzenie świetnego, taneczno – psychodelicznego klimatu i improwizacyjne występy. Do dziś słyną z niesamowicie energetycznych koncertów i nie bez powodu przez wielu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje łącząc w sobie wiele gatunków muzycznych. Twórczość Łąki Łan naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi w dużej mierze o zamiłowaniu do Natury. Łąki Łan – 18.06.2021, Park Sowińskiego.

Bilety na koncerty dostępne są na followthestep.com jak również w bileteriach Going., Eventim Polska oraz salonach Empik.