Ralph Kaminski w awangardowej choreografii

10 czerwca 2020
ok. 1 minuta czytania

Wideo powstało do piosenki „Autobusy”. Ralph po raz kolejny zajął się napisaniem scenariusza i reżyserią. Wcielił się w rolę producenta, przygotował kostiumy i wymyślił charakteryzację. Zagrał też główną rolę. W teledysku towarzyszą mu muzycy z ukochanego przez fanów artysty zespołu My Best Band In The World (Inez Przez Z, Madeline, Samantha, Roger i Laurent). Wspólnie wykonują awangardową choreografię przygotowaną przez Bożnę Wydrowską. Zdjęciami, montażem i koloryzacją zajął się Dawid Grzelak, autor okładki do płyty „Młodość”.

„Autobusy” to trzeci singiel z płyty „Młodość” Ralpha Kaminskiego. Dotychczas promowały ją utwory „Kosmiczne Energie” oraz „Wszystkiego najlepszego”.

„Młodość” to druga, mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Od czasów swojego debiutu, czyli płyty „Morze”, która ukazała się w 2016 roku. Płyta otrzymała nominację do nagrody Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa. Sam Ralph został wyróżniony w kategorii Producent Muzyczny Roku.