Raper Machine Gun Kelly w postapokaliptycznym świecie z Sandrą Bullock

8 listopada 2017
ok. 1 minuta czytania

Muzyk, który w październiku wystąpił w Warszawie, wcieli się w postać imieniem Felix, ale szczegóły roli nie zostały ujawnione.

„Bird Box” to adaptacja tak samo zatytułowanej powieści Josha Malermana. Bohaterami thrillera są kobieta i dwoje dzieci, którzy próbują przedostać się w dół rzeki w postapokaliptycznym świecie. Wyprawa odbywa się, gdy wszyscy mają zawiązane oczy.

W obsadzie znaleźli się także Danielle Macdonald, Trevante Rhodes, Jacki Weaver, Sarah Paulson, Rosa Salazar,Lil Rel Howery i John Malkovich.

Machine Gun Kelly ma już aktorskie doświadczenie. Zagrał w filmach „Nerve” czy „The Land” oraz serialu „Roadies” Camerona Crowe’a.

Colson Baker, jak naprawdę się nazywa Amerykanin, przeszedł długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy raper wygrał „Amateur Night” w prestiżowym Apollo Theater w Nowym Jorku, do trzeciego długogrającego albumu i światowych tras. Pseudonim MGK został mu nadany przez znajomych, ze względu na szybki jak karabin maszynowy sposób rymowania. Na koncie ma płyty „Lace Up” (2012), „General Admission” (2015) i „Bloom” z (2017).