Rauw Alejandro i J Balvin we wspólnym singlu \”De Cora <3\"

13 listopada 2020
ok. 1 minuta czytania

\”De Cora <3\" to singel wschodzącej gwiazdy muzyki latynoskiej, Rauwa Alejandro, z jednym z największych idoli w świecie tej muzyki – J Balvinem. Teledysk do piosenki został wyreżyserowany w Kolumbii. Singel pochodzi z nowego albumu Rauwa \"Afrodisiaco\", który od dzisiaj dostępny jest w serwisach cyfrowych.

– \”De Cora\” oznacza \”z serca\”. To popularny zwrot, którego używamy w Portoryko, w moim rodzinnym mieście, kiedy mówimy coś na serio – mówi Rauw.

J Balvin to jeden z gości, którzy pojawiają się na albumie \”Afrodisiaco\”, takich jak Anuel AA, Trippie Redd, Wisin & Yandel, Tainy, Zion, Lennox, Arcángel, Myke Towers, Sky Rompiendo, Dalex, Lenny Tavárez, Farruko, Sech, Dímelo Flow oraz Camilo.

– Ten album to spełnienie moich marzeń. Kiedy tworzyliśmy Afrodisiaco, chcieliśmy żeby słuchacz miał inne odczucia przy każdym utworze. Mój głos jest jak afrodyzjak, potrafi wyrazić wiele uczuć i wprowadzać fanów w różne stany i nastroje. Oprócz tego współpraca z takimi artystami i producentami to coś wielkiego – mówi Rauw.

Z uwagi na rosnącą popularność piosenkarza z Portoryko, Rauw został nominowany do latynoskiej nagrody Grammy w kategorii \”Best New Artist\”. We wrześniu piosenka Raua \”Tattoo – Remix\” znalazła się na 1. miejscu list Billboard Latin Airplay oraz Latin Rhythm Airplay. Singel pokrył się podwójną platyną w Ameryce i Peru oraz platyną w Meksyku i Hiszpanii. W zeszłym miesiącu Rauw Alejandro, we współpracy z Anuelem AA, wydał singel \”Reloj\”, który ma na ten moment ponad 29 milionów wyświetleń w platformie YouTube i 20 milionów odtworzeń w Spotify.