Raye miłością Twojego życia

6 listopada 2020
ok. 2 minut czytania

Autorami tego popowego singla z nutą disco są sama artystka, Anton Göransson oraz Isabella Sjostrand. \”Love Of Your Life\” to zapowiedź nowego projektu zatytułowanego \”Euphoric Sad Songs\”.

– \”Euphoric Sad Songs\” to coś wielkiego i podnoszącego na duchu. Uwielbiam to, jak szczera i wolna jestem w tekstach – mówi Raye. – Liczę, że spodoba się Wam ten kawałek mojego życia.

Singiel Raye \”Secrets\” nagrany z DJ Regardem trafił do top 10 zestawienia najpopularniejszych singli w UK i przekroczył 160 mln streamów w Spotify. \”Tequila\” z Jaxem Jonesem i Martinem Solveigiem ma status srebrnej płyty w UK i ponad 60 mln streamów na całym świecie. \”Natalie Don’t\” trafiło na playlisty Capital FM i BBC Radio 2, a BBC News nazwało utwór \”współczesnym spadkobiercą klasycznego utworu \”Jolene\”z repertuaru Dolly Parton\”.

Raye ma na koncie ponad miliard streamów, podwójną platynę, złoto i dwie srebrne płyty. Pisała dla takich artystów jak John Legend, Major Lazer, Charli XCX, Little Mix, Hailee Steinfeld, Quavo, Normani, Ellie Goulding, Jax Jones, Khalid, 6LACK i Jessie Reyez oraz pracowała z najsłynniejszymi songwriterami i producentami, m.in. takimi jak David Guetta, Diplo, Bloodpop, Andrew Watt, Jin Jin, Kamille, Julia Michaels, Fraser T Smith, Fred Ball i Justin Trantor. Raye jest współautorką singla \”Bigger\” Beyonce, utworu otwierającego album zainspirowany nową wersją \”Króla Lwa\”. W 2017 zajęła trzecie miejsce w plebiscycie BBC Sound of, a rok później otrzymała nominację do nagrody BRIT za wspólny utwór z Jaxem Jonesem.