Raz, Dwa, Trzy na czas zadumy i refleksji

1 listopada 2016
ok. 1 minuta czytania

– Dedykujemy Wam opowieść o odchodzeniu najbliższej osoby – wyjaśnia lider formacji, Adam Nowak. – O towarzyszeniu jej w najtrudniejszym – w przejściu na drugą stronę. Bądźmy przy bliskich, gdy tego potrzebują.

Nagranie wraz z klipem można sprawdzić pod tym adresem.

Wideo stanowi fragment koncertu „Raz, Dwa, Trzy… 25”, który odbył się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Artystom towarzyszyła Orkiestra Symfoniczna Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu pod dyrekcją Huberta Kowalskiego.

Zespół od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Raz Dwa Trzy są twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spośród dostępnych. Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platyną.

Zestaw „Raz, Dwa, Trzy… 25” miał premierę 19 czerwca 2016 roku.