Rea Garvey na jedynym koncercie w Polsce

6 grudnia 2013
ok. 1 minuta czytania

Rea Garvey stworzył Reamonn w 1999 roku. Do największych hitów zespołu należały single „Supergirl” i „Star”. Garvey był związany z formacją aż do 2011 roku, w którym muzycy zadecydowali o zakończeniu działalności. Lider i wokalista zespołu zdecydował się kontynuować muzyczną karierę solo, co zaowocowało albumem „Can’t Stand the Silence”. Od tego czasu Garvey zagrał już trzy wyprzedane trasy koncertowe, jego płyta pokryła się platyną w Niemczech i Austrii, a sam muzyk dwukrotnie występował w niemieckiej edycji programu „The Voice”. Z 2012 roku pochodzi jego największy solowy hit – „Wild Love”, który można sprawdzić tutaj.

Najnowszy album Irlandczyka – „Rules of Reflection” – powstawał w Londynie i na Islandii. Płyta będzie miała premierę wiosną przyszłego roku, a w ramach jej promocji zaplanowano serię niewielkich, klubowych koncertów, które pozwolą publiczności poczuć klimat najnowszego wydawnictwa muzyka.

Bilety na jedyny koncert artysty w Polsce pojawią się w sprzedaży już jutro, 7 grudnia. Kupić je będzie można za pośrednictwem stron Go-ahead.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.