Rebecca Ferguson śpiewa o kościach

5 września 2016
ok. 1 minuta czytania

Nagranie zostało okraszone smykami, chórkami i dźwięczącym tamburynem. Piosenka trafiła właśnie do sieci i można jej posłuchać pod tym adresem.

Utwór zapowiada album „Superwoman”, który ukaże się 14 października nakładem RCA Records (w Polsce Sony). Producentami materiału są Mark Ronson i Troy Miller, obydwaj znani ze współpracy z Amy Winehouse. Autorami piosenek są Jonny Lattimer, z którym Ferguson pracowała przy utworze „Backtrack” i Eg White (Ferguson, Adele, Sam Smith).

– To szczera, emocjonalnie złożona rzecz – opowiada o longplayu artystka. – Znalazłam siłę i poczucie bezpieczeństwa, pisząc ten album. To moje najbardziej osobiste dzieło, które doprowadziło mnie do miejsca w życiu, gdzie czuję się silna.

Oto tracklista:
„Bones”
„Mistress”
„Hold Me”
„Superwoman”
„Stars”
„The Way You’re Looking at Her”
„Pay for It”
„Oceans”
„Don’t Want You Back”
„Without a Woman”
„Waiting for Me”
„I’ll Meet You There”

30-letnia dziś wokalistka zasłynęła w 2010 roku za sprawą brytyjskiej edycji programu „The X Factor”, w którym zajęła 2. miejsce. Jej debiut „Heaven” w Zjednoczonym Królestwie pokrył się dwukrotną platyną. Na całym świecie sprzedała ponad milion albumów. Największym przebojem gwiazdy jest „Nothing’s Real but Love”. Poprzednie dzieło artystki z Liverpoolu to „Lady Sings the Blues” z marca 2015 roku.