Regard, Troye Sivan i Tate McRae we wspólnym singlu

19 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

– Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogliśmy wypuścić \”You\” – mówi Tate McRae. – Współpraca z Troyem i Regardem to było niesamowite doświadczenie. To kompletnie inny klimat od moich typowych piosenek. Ma jednak wartość emocjonalną i pewną głębię w sferze lirycznej, która bardzo mi się podoba.

Pochodzący z Kosowa DJ i producent Regard zdobył światową popularność z debiutanckim singlem \”Ride It\”. Oparty na utworze Jaya Seansa o tym samym tytule, singiel stał się międzynarodowym hitem, trafiając do dziesiątki najpopularniejszych przebojów w 10 krajach na świecie, wliczając w to poczwórną platynę w Polsce. Niedługo później ukazał się jego nominowany do nagrody BRIT kawałek \”Secrets\” z piosenkarzem RAYE i ma on na ten moment status platyny. Regard zgromadził ponad 2,2 miliarda odtworzeń swojej twórczości i sprzedał 9 milionów singli.

Tate McRae zdobywa coraz większa popularność. Artystka ma na swoim koncie 1,8 miliarda odtworzeń, ponad 3.2 miliona subskrybentów i 475 milionów odtworzeń w platformie YouTube. Tate znalazła się na liście Forbes’a 30 Under 30 na rok 2021 jako najmłodsza artystka w zestawieniu. W styczniu 2020 roku Tate McRae wydała debiutancką EP-kę \”all the things i never said\”, która zawiera utwory \”stupid\”, \”tear myself apart\”, \”all my friends are fake\” i \” that way\”. Niedawno ukazała sie jej nowa EP-ka \”too young to be sad\”, zawierająca pierwszy globalny przebój Tate – \”you broke me first\”.