Remi Wolf z singlem \”Liz\”

2 czerwca 2021
ok. 2 minut czytania

W \”Liz\” głos Remi Wolf świetnie łączy się ze słodko-gorzkim tłem muzycznym, świetnie podkreślającym samoświadomość, autentyczność i poczucie humoru artystki. Dzięki tym cechom (między innymi) zyskała niemałe grono oddanych fanów, a wśród gwiazd, które doceniły jej talent, są m.in. takie ikony jak Nile Rodgers, Beck, Hot Chip, Little Dragon, Panda Bear, Polo & Pan, Free Nationals, Dominic Fike i Sylvan Esso. Wolf często grała \”Liz\” na swoich koncertach, więc postanowiła podziękować najwierniejszym fanom, którzy z niecierpliwością czekali, aż utwór uświetni ich biblioteki cyfrowe. Premierze audio towarzyszy też klip z kameralnym wykonaniem utworu.

– Chciałam podzielić się \”Liz\” jako prezentem dla moich kochanych Remjobs, którzy są ze mną od początku i od paru lat codziennie zadawali mi pytanie o ten utwór. Gram \”Liz\” na trasach od zawsze, a wreszcie udało mi się stworzyć taką wersję studyjną, z której jestem bardzo dumna i którą mogę pokazać moim kochanym OG dzieciaczkom – tłumaczy Remi Wolf. – Czuję się trochę, jakby kamień spadł mi z serca. Ta piosenka pokazuje nieco inną odsłonę mojej twórczości. Czułam się szczęśliwa i wolna, pisząc ten kawałek i mam nadzieję, że te same uczucia pojawią się u słuchaczy.

W 2020 Remi Wolf wydała drugą w karierze EP-kę, \”I’m Allergic to Dogs!\”. Niedawno ukazała się też EP-ka z remiksami w wykonaniu Nile’a Rodgersa, Becka, Hot Chip, Panda Bear i wielu innych. 25-letnia artystka wystąpiła w \”The Tonight Show Starring Jimmy Fallon\”, gdzie wykonała mash-up swojego wielkiego hitu \”Photo ID\” oraz singla \”Hello Hello Hello!\”. \”Photo ID\” zgromadziło ponad 10 miliardów wyświetleń na TikToku, a niedawno piosenka doczekała się świetnego remiksu w wykonaniu Dominica Fike’a.